NONSTOP AUTOSERVIS

SPOĽAHLIVÝ NONSTOP AUTOSERVIS
SO ZÁRUKOU KVALITY

Poskytujeme nonstop autoservis pre vaše úžitkové i osobné vozidlá. Poradíme si s rozličnými poruchami a opravami – či už sa týkajú bŕzd, výfukov, podvozkov, alternátorov, štartérov, nastavenia svetiel alebo výmeny oleja, prevodoviek či filtrov.

NONSTOP AUTOSERVIS SO ZAMERANÍM NA PRECÍZNOSŤ, RÝCHLOSŤ A DLHODOBÚ FUNKČNOSŤ

Košický nonstop autoservis K&K Services sa dokonale postará o vaše auto. Naším cieľom je, aby ste na cesty mohli opäť vyraziť v čo najkratšom čase.

A keďže žiadny profesionálny autoservis sa nezaobíde bez prvotriedneho vybavenia, naše dielne disponujú potrebným servisným a motoristickým náradím (vrátane strojov a príslušenstva), ako aj modernou technológiou pre diagnostiku, plnenie, kontrolu, výmenu – jednoducho pre zabezpečenie komplexnej starostlivosti o vaše auto.

Zakladáme si na maximálnej profesionalite a čo najrýchlejšej realizácii opráv, s dôrazom na precíznosť a dlhodobú funkčnosť. U nás máte istotu, že vozidlá zverujete vyškoleným odborníkom s bohatými skúsenosťami v oblasti automobilov.

Náš nonstop autoservis má zároveň dostatočné kapacity na servisovanie vozových parkov firiem, tzv. fleet servis. Využite aj náš expresný servis – základný servis na počkanie, ručnú autoumyváreň, pneuservis, diagnostiku i prípravu na STK.