MOBILNÝ NÁKLADNÝ PNEUSERVIS

Mobilný nákladný pneuservis – zodpovedný partner na cestách

Prečo staviť na mobilný nákladný pneuservis od K&K Services? Pretože nám záleží na vašej pohodlnej jazde a bezpečných cestách.

Pretože máme špičkových skúsených a zodpovedných technikov – odborníkov na nákladné i úžitkové autá. Pretože máme vynikajúce servisné vybavenie. Pretože fungujeme nonstop.

Mobilný nákladný pneuservis pre promptné riešenie problémov na cestách

Defekt, rozseknutú pneumatiku, skrutku upevnenia rezervy, ktorá nechce povoliť či iný problém s kolesom vyriešime rýchlo a profesionálne.

Opravy zabezpečujeme priamo u vás či na vašich cestách. Nás mobilný nákladný pneuservis ponúka prvotriedne služby na rovnakej úrovni ako kamenný pneuservis. A vy navyše ušetríte čas, ako aj náklady spojené s presunom vozidla.

Garantujeme profesionálnu opravu s dôrazom na jej dlhodobú trvácnosť a použitie kvalitných dielov. Sme si vedomí toho, že prvoradá je bezpečnosť vodiča a auta na cestnej premávke, ale aj čo najdlhšia životnosť automobilu a výdrž pneumatík.

Máme potrebné špeciálne mobilné vybavenie, ku ktorému okrem iného patrí aj prezúvačka. Čiže na mieste sme schopní odborne a promptne prezuť vašu dodávku či nákladné auto. Náš mobilný nákladný pneuservis zastrešuje aj výjazdy ku kamiónom.