MOBILNÝ AUTOSERVIS

MOBILNÝ SERVIS

MOBILNÝ TIR SERVIS

ODŤAHOVÁ SLUŽBA

NONSTOP 24/7/365

0948 599 192

Nás mobilný autoservis zahŕňa komplexnú škálu servisných úkonov, ktorých cieľom je opraviť a sfunkčniť stav vášho poškodeného vozidla. Prevádzkujeme aj nonstop odťahovú službu. Na nás sa môžete vždy stopercentne spoľahnúť.

Mobilný autoservis, ktorý vás na cestách nenechá v štichu

Sme pripravení kedykoľvek zasiahnuť a pomôcť vám. Naše služby mobilného autoservisu zahŕňajú expresný servis pre osobné aj úžitkové vozidlá (rýchloservis bŕzd, výfuku, výmenu oleja či náplní, mechanické práce, diagnostiku elektronických systémov a pod.). Samozrejmosťou je kompletný pneuservis. Disponujeme potrebným pojazdným strojovým a technickým vybavením, aby sme vášmu automobilu poskytli maximálnu starostlivosť a prvotriedny servis – s dôrazom na efektívne a čo možno najrýchlejšie odstránenie vzniknutej poruchy. Naším zámerom je, aby ste čím skôr mohli opäť vyraziť na cestu a pokračovať v naplánovanej jazde v profesionálne opravenom vozidle.

Nechce vám naštartovať auto, zabuchli ste si kľúče, máte defekt či poškodený podvozok, výfuk divne hučí alebo dymí, prípadne sa vám stala iná nepríjemná situácia s vaším vozidlom? Nečakajte a zavolajte skúsených a vyškolených odborníkov z K&K Services.