MOBILNÝ PNEUSERVIS

MOBILNÝ PNEUSERVIS ŠETRÍ
VÁŠ ČAS I PENIAZE

Náš mobilný pneuservis poskytuje prvotriedne služby na rovnako vysokej úrovni, na akú sú zvyknutí aj klienti v kamennom servise v Košiciach – Barci. Stačí sa s nami iba dohodnúť na termíne a mieste, a naše servisné vozidlo s potrebným vybavením a kvalifikovanými mechanikmi vyrazí za vami.

MOBILNÝ PNEUSERVIS
A JEHO VÝHODY

Nemôžete prísť k nám do pneuservisu, nech už je dôvod akýkoľvek? Nevadí, pošleme náš pneuservis k vám. Výmena všetkých či jednej pneumatiky, ale aj pomoc pri defekte – mobilný pneuservis K&K Services nenechá vás a vaše auto v štichu. Naši skúsení mechanici si poradia s rôznymi pneuporuchami. Po príjazde najprv promptne vyhodnotia situáciu.

Ďalším krokom je návrh najlepšieho spôsobu opravy defektu či výmeny kolies. Nasleduje rýchla a adekvátna realizácia dohodnutých servisných úkonov. Vaše kolesá tak budú v požadovanom stave a opäť pripravené vyraziť na cesty. V prípade defektu skontrolujeme aj ostatné pneumatiky – keby niečo – a zistené nedostatky s vami ihneď budeme konzultovať. Záleží nám totiž na vašej bezpečnosti i bezpečnosti celej posádky.

Náš mobilný pneuservis je vybavený špeciálnou prenosnou technikou a prístrojmi, ktoré nám pomáhajú pri efektívnom odstránení vzniknutých porúch. Vykonávame aj diagnostiku.