PNEUSERVIS

PNEUSERVIS SO ZÁRUKOU KVALITY
A SPOĽAHLIVOSTI

Patríme k špecialistom na pneumatiky, disky a kolesá. Náš pneuservis sa postará o kontrolu tesnosti, prezutie, opravu, geometriu, montáž, demontáž, ako aj o bezpečné uskladnenie pneumatík.

V garáži tak budete mať viac voľného miesta.

KOMPLETNÝ PNEUSERVIS NA POČKANIE

O našich klientov a ich autá sa príkladne staráme. Aj preto im ponúkame nielen nízke ceny, ale aj prácu v nočných hodinách, ústretový a férový prístup i odborné individuálne poradenstvo. Dbáme na rýchlosť a precíznosť realizovaných opráv a iných dohodnutých servisných úkonov, ktoré s vami vždy prekonzultujeme. Tak presne viete, v akom stave sú vaše kolesá, disky či pneumatiky, príp. aký ich nedostatok je potrebné odstrániť.

Pretože si uvedomujeme, že fungujúce kolesá a pneumatiky sú základom bezpečnej a pokojnej jazdy. Naše dielne disponujú špičkovými strojmi a ostatným zariadením, ktoré je v kombinácií so skúsenými mechanikmi zárukou prvotriednych služieb. Našou vizitkou sú funkčné autá s vynikajúcimi kolesami. Poskytujeme aj možnosť mimosezónneho uskladnenia pneumatík s dôrazom na ich odborné ošetrenie, kontrolu stavu, zistenie zostatkovej hodnoty výšky dezénu a uloženie vo vhodných skladových podmienkach.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.